fbpx

LinkedIn

Nie wiesz jak proaktywnie prowadzić komunikację z grupą docelową w Twoim biznesie i jak wykorzystać potencjał medium społecznościowego jakim jest LinkedIn?

  • Pomogę Ci pozyskać kluczowe kontakty biznesowe i rozwinąć długofalowe relacje z potencjalnymi partnerami.
  • Wesprę pozycję eksperta w danej branży.
  • Pokażę jak promować produkty/usługi.

linkedin Angelika Solecka
Angelika Solecka Kraków

Szybko rozwijająca się sieć LinkedIn, może być pomyślnie stosowana do realizacji celów strategicznych firm

Oferta skierowana jest dla przedsiębiorców, którzy pełnią działalność usługową/doradczą lub sprzedają produkty fizyczne.

Moje doświadczenie

Zdobycie 7000 nowych osób z aktywnej grupy odbiorców w social mediach w przeciągu 9 miesięcy współpracy z klientem.

 

Moja motywacja

Synergiczne podejście do strategii rozwoju firmy pozwoli już w kilka miesięcy osiągać kolejne cele biznesowe mojego klienta.

Moja proaktywność

Zaangażowanie i nabyta przez lata pracy w marketingu pozwala mi osiągać więcej zgodnie z najnowszymi standardami. 

Jak budować markę z portalem LinkedIn?

Angelika Solecka Your Virtual Assistant Kraków Wirtualna Asystentka, Linkedin

Zdobywanie klientów

Chyba większość przedsiębiorców zaczynając swoją działalność zastanawia się, w jaki sposób będzie pozyskiwać klientów. Czy dla Ciebie to też jest wielka niewiadoma?

A co jeżeli powiem Ci , że da się i to wcale nie jest takie trudne. Tylko trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty?

Strategiczne podejmowanie działań, szczegółowe zaplanowanie treści do publikacji oraz motywacja, potrafią w tej kwestii zdziałać cuda. Informowanie o swoich produktach i usługach, pisanie o korzyściach współpracy i budowanie marki, której na co dzień mogą przyglądać się tysiące ludzi.

Budowanie ciekawego i wartościowego wizerunku firmy w sieci ma olbrzymi potencjał. Proces zdobywania klientów jest złożony. Każda firma wymaga osobliwego podejścia i strategii. W naszej pracy skupiamy się na testowaniu idealnych rozwiązań i ciągłym ulepszaniu wizerunku.

Jak targetować idealnych odbiorców. Jesteś zainteresowany ofertą, dowiedz się więcej >>

Wizytówka firmy

Portal LinkedIn bardzo długo pozostawał w cieniu, ale z czasem stał się doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, którzy swoje działania marketingowe prowadzili na Facebooku.

Profil na LinkedIn to już nie tylko posumowanie swoich osiągnieć zawodowych, ale wspaniałe miejsce dla właścicieli firm, dzielących się swoją wiedzą w postach i artykułach.

Bardzo ważne jest, żeby profil na LinkedIn był atrakcyjny i przejrzysty dla odbiorcy.

Możesz także umieścić swoją ofertę współpracy. Nie wiesz jak doprze przygotować profil, tak żeby był łatwy do odnalezienia dla przyszłego klienta. Daj znać! Pomożemy Ci! >>

Angelika Solecka Kraków Your Virtual Assistant wirtualna asystentka agencja
Angelika Solecka your virtual assistant

Budowanie relacji

W 2022 już ponad 4,5 miliona Polaków korzysta z portalu LinkedIn.

 W większości są to osoby aktywne zawodowo–często przedsiębiorcy, znający zasady pozyskiwania klientów w Internecie. Dla tego typu użytkowników najważniejsze jest tworzenie jest relacji. 

Sprzedaż usług za pomocą budowania trwałych relacji biznesowych jest czasochłonny, ale przynosi wymierne korzyści. 

Stała komunikacja to klucz do sukcesu! Chcesz wiedzieć więcej? Daj znać! >>

Opinie

Angelika wspiera mnie w moich działaniach marketingowych na platformie LinkedIn od roku. Jej wsparcie pozwoliło mi zebrać grupę aktywnych odbiorców i potencjalnych klientów. Dzień po dniu pracujemy nad rozwojem mojej sieci, wykorzystując strategiczną wiedzę marketingową. Angelika bardzo często wychodzi z inicjatywą i pomysłami. Korzystam również z innych usług, które oferuje.

Izabela Wojtachnik
Trener Kariery
Współpracuję z Angeliką już prawie rok. Angelika nie tylko usprawnia moje działania marketingowe, ale także motywuje do działania. Strzeże ustalonego harmonogramu. Korzystam z jej wiedzy oraz pomocy w budowaniu wizerunku swojej marki osobistej na LinkedIn. Dzięki tej współpracy nie tylko oszczędzam czas, który musiałabym poświecić na zgłębianie wiedzy z dziedziny marketingu, ale też mam jasno określony cel.

Małgorzata Ziajka
Fotografka
Jestem idealnym przykładem na to, że pozyskiwanie klienta na portalu LinkedIn jest możliwe. Angelika napisała do mnie wiadomość w momencie, kiedy byłam przeciążona codziennymi zadaniami marketingowymi. Nie chciałam dłużej czekać i zaryzykowałam współpracę w ciemno. Było warto! Angelika wspomaga rozwój mojej firmy na różnych płaszczyznach, również na Linkedin.

Klaudia Leszczyńska
Home Stagerka, finansistka, inwestorka

Zobacz więcej opinii na temat współpracy ze mną!


więcej >>

Dowiedz się więcej

Kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć w jaki sposób budować dochodowy biznes na LinkedIn, zdobywać nowych klientów i budować relacje na lata skontaktuj się z nami.


Skontaktuj się


Linkedin