fbpx

Webinar

Angelika Solecka Your Virtual Assistant Kraków Wirtualna Asystentka, Linkedin

Zapisz się na bezpłatne szkolenie online i poznaj sposoby na pozyskiwanie klienta przez newsletter

To webinar dla osób, które chcą sprzedawć swoje produkty i usługi z pomocą newslettera.

Zapisz się, jeżeli chcesz:

  • kontynuować relację za pomocą newslettera
  • zwiększać dochody dzięki systematycznej wysyłce maili
  • generować ruch na stronie za pomocą linków
  • budować autorytet dzięki kampaniom mailingowymWebinar o budowaniu relacji z klientem poprowadzą

Angelika Solecka Your Virtual Assistant Kraków Wirtualna Asystentka, Linkedin

Angelika Solecka

Social Media LinkedIn Specialist, CEO VAgency

Przedsiębiorczyni, właścicielka Agencji Wirtualnych Asystentek i specjalistka od kampanii marketingowych na LinkedIn.

Na co dzień wspiera przedsiębiorców w proaktywnych wprowadzaniu komunikacji z grupą docelową, pomaga pozyskiwać kluczowe kontakty biznesowe i rozwijać długofalowe relacje z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Uczy jak promować produkty i usługi organicznie. Dodatkowo prowadzi płatne kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie.

Autorka darmowego mini kursu: „Zoptymalizuj swoje konto na LinkedIn”, prowadzi również konsultacje dla przedsiębiorców z zakresu zarządzania portalem LinkedIn.

 

Małgosia Łapiuk

NEWSLETTER SPECIALIST

Wspiera przedsiębiorczy osoby, bierze udział w ich fantastycznych projektach, odkrywa nowe możliwości i poszerza granic tego, co uznawałam za niemożliwe, daje jej radość i satysfakcję, której nie czuła w pracy na etacie.
 

Wierzy, że dobrą współpracę buduje się na zaufaniu. Dlatego dba o to, by można było na niej polegać. Nie lubię bylejakości, dlatego pracuje rzetelnie i dostarcza efekty na wysokim poziomie.

Specjalistka od newsletteringu.

 
Gosia Łapiuk1

O NAS

Co mówią o współpracy z nami klienci

Zdecydowałam się na skorzystanie usług Angeliki, ponieważ liczba zadań do wykonania przerosła moje możliwości.

Dzięki niej łatwiej było mi ogarnąć moją biznesową rzeczywistość. Zawsze mogłam na niej polegać. Zadania były wykonane w terminie i z najwyższą jakością.

Ceniłam jej proaktywne podejście do klienta. Serdecznie polecam współpracę z Angeliką.

Małgorzata Łapiuk​

Współpraca z Małgosią okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Małgosia jest wyjątkową osobą i współpraca z nią to prawdziwa przyjemność. Jestem mamą dwójki dzieci, gdyby nie Małgorzata mój fanpage na Facebooku i newsletter świeciłby pustkami. A blog nie miałby nic wspólnego z SEO. Dzięki Małgosi sprzedaż moich kalendarzy przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania, wszystko dzięki harmonogramom postów sprzedażowych, treści maili, które dla mnie zaplanowała. W końcu wszystko ma ręce i nogi. 


Z pewnością otworzyła mi się oczy na szereg możliwości rozwoju mojej małej firmy, których wcześniej nie dostrzegałam, za co jestem Małgosi bardzo wdzięczna!.

Twoje webinary plus ostatnia konferencja (!) mnie przekonują.

Daria Wilkinson

Z Angeliką współpracowałyśmy przy okazji promocji moich poradników w social mediach. Bardzo udana współpraca i wysoka skuteczność ustawianych przez nią reklam przełożyła się na dobrą sprzedaż produktów. 


Polecam serdecznie. 

Elżbieta Zielińska

Małgosia jest profesjonalną asystentką. Bardzo dobrze zna się na swoim fachu, solidnie wykonuje wszystkie powierzone zadania. Tematów lub czynności, których jeszcze nie zna, błyskawicznie się uczy. Małgosi zadania można wytłumaczyć i po ich przyjęciu są one samodzielnie, sprawnie, dokładnie realizowane. Wyniki pracy są więcej niż zadowalające. Szczerze polecam.

Łukasz Koronczok