fbpx

Kampanie reklamowe

Reklama

Kampanie reklamowe w mediach społecznościowych i Google Ads


W ciągu kilku miesięcy Twój biznes:

  • Zbuduje wartościową i dochodową bazę klientów.
  • Będzie w stanie sprzedawać więcej usług stałym klientom, więc wartość nowych będzie rosła.
  • Stanie się stabilnym i dochodowym przedsięwzięciem.

Ustawianie reklam

Kampanie reklamowe jest to najtańsze źródło pozyskiwania klientów w mediach społecznościowych. W zależności od potrzeb wyróżniamy kilka typów reklam, wykorzystujących różne techniki marketingowe.

Analizując potrzeby klientów i rodzaj prowadzonego biznesu, możemy zaproponować dopasowany do potrzeb rodzaj kampanii marketingowej.

  • szybko wygeneruje ruch na stronie i w mediach społecznościowych
  • zbuduje wizerunek i postawę eksperta
  • dotrze do idealnej grupy docelowej nie przepalając budżetu

  • pozwoli na bieżąco analizować wyniki kampanii i ją udoskonalać

Angelika Solecka Your Virtual Assistant Kraków Wirtualna Asystentka, Linkedin

wyniki

Case study

Angelika Solecka Your Virtual Assistant Kraków Wirtualna Asystentka, Linkedin

Doskonale sprawdza się do pozyskiwania pierwszych klientów w tym wypadku dla agencji marketingowej.

Young,Girl,Woman,In,A,Yellow,Shirt,Works,On,A
Reklama na konwersję - lead magnet

Najlepsza do pozyskiwania osób na zapis na różnego rodzaje wydarzenia np. webinary i oferty np. oto.

Opinie

Z Angeliką współpracujmy w zakresie planowania kampanii reklamowych na Facebooku oraz przygotowywaniu do nich grafik i animacji. Jest to osoba z dużą wiedzą merytoryczną z zakresu social mediów. Jej kreatywność i posiadane umiejętności przekładają się na efektywną sprzedaż moich produktów oraz jednocześnie niskie koszty płatnych reklam. Rozwiązania, które proponuje okazują się zawsze skuteczne i trafne. Angelika jest także osobą bardzo komunikatywną oraz mocno zaangażowaną w powierzone jej zadania. Często jest bardziej na bieżąco z efektami naszych wspólnych działań niż ja sama. Wszystkie powyższe predyspozycje przekładają się na bardzo udaną współpracę.
To już kolejny miesiąc naszej współpracy z Panią Angeliką. Jej podejście do naszych pytań i wymagań czyni z niej wysoko wykwalifikowanego profesjonalistę. Angelika szczegółowo wyjaśnia każdą ze swoich propozycji i decyzji. Jest gotowa udzielić nowych wyjaśnień na powtarzające się pytania, biorąc pod uwagę niski poziom wyszkolenia klienta, w niektórych kwestiach związanych z reklamą na Instagramie/Facebooku i organizacją list mailingowych. Z jej pomocą planujemy dalszą współpracę i skuteczny rozwój kampanii reklamowych skierowanych do odbiorców z UE.
Oksana Pawłowska
Instruktor
Polecam bardzo współpracę z Angeliką. Jest konkretna, a przede wszystkim bardzo komunikatywna. Bardzo szybko ustaliłyśmy zakres współpracy i w razie konieczności komunikujemy się na bieżąco, aby dopasować działania maksymalnie. Angelika wykonuje swoje zadania z dużym zaangażowaniem, oferując zawsze coś ponad to, na co się umawiamy. Ustawione przez nią reklamy i przygotowane grafiki dały wymierne rezultaty. Szczerze polecam.